کراتینه کردن مو

همه چیز درباره آموزش صافی مو در مشهد

آموزش صافی مو در مشهد

در این محتوا در رابطه با فرآیند آموزش صافی مو در مشهد راهکارهای طبیعی و شیمیایی را خدمت شما معرفی خواهیم کرد و به تحلیل و بررسی این موارد کاربردی خواهیم پرداخت همچنین بهترین مرکز کراتینه مو در مشهد یعنی سالن کراتینه زیبایی قصر مهسا را خدمت شما معرفی خواهیم کرد.

آموزش صاف کردن مو

آموزش صاف کردن مو

زنان بسیاری در شهر مشهد وجود دارند که به دنبال موهای صاف و درخشان هستند؛ حتی زنانی که موهای فر و وزی دارند نیز به دنبال آموزش صافی مو در مشهدهستند زیرا موی صاف و لخت به هر مدل صورتی می آید؛

در ادامه این مطلب راهکارهای طبیعی و شیمیایی درباره چگونگی آموزش صافی مو در مشهدخدمت شما بیان خواهیم کرد و همچنین بهترین مرکز کراتینه مو در مشهد که سالن کراتینه قصر مهسا نام دارد را خدمت شما معرفی خواهیم کرد.

چگونگی آموزش صافی مو در مشهد

در آغاز فرآیند آموزش صافی مو در مشهدباید توجه داشته باشید که در رابطه با خرید مواد کراتینه برندی را انتخاب کنید که میزان فرمالدهید درون آن در حد مجاز و کافی باشد.

دو برند عالی و مطمئن از مواد کراتینه که خدمت شما معرفی خواهیم کرد به این صورت است که Keratin Shot از شرکت Salerm Cosmetics و Keratin Complex از شرکت Peter Coppola که فرمالدئید درون این مواد در حد استانداردی است. پرسنل سالن کراتینه قصر مهسا از این نوع برند و مواد برای کراتینه و صاف کردن موهای مشتریان خود استفاده میکنند.

حال که با برند های معتبر مواد کراتینه مو آشنا شدید نوبت به آن میرسد که موهای خود را با استفاده از کاندیشنر های مناسب شستشو دهید و پس از آن که موهای خود را خشک کردید از کرم های محافظ پوست برای قسمت هایی مثل پشت گردن و گوش ها که در معرض مواد هستند به طور کامل استفاده کنید.

در ادامه فرآیند آموزش صافی مو در مشهدبه این قسمت میرسیم که باید مواد صاف کننده را روی مو قرار دهید این مواد ظرف 5 الی 10 دقیقه تاثیر و نفوذ خود را روی کورتکس مو خواهد گذاشت؛ این مورد که چند دقیقه مواد روی مو بماند بستگی به نظر آرایشگر دارد اما به طور کل از بازه 20 الی 45 دقیقه مواد باید روی مو باقی بماند و در طول این مدت آرایشگر باید به طور دائم موها را ماساژ دهد و شانه کند.

شانه کردن مو

بعد از این که موها را با آب ولرم شستشو و سپس خشک و صاف کردید حال به مرحله ای در فرآیند آموزش صافی مو در مشهد میرسیم که باید مواد خنثی کننده یا تثبیت شونده را روی موها بین 20 الی 60 دقیقه قرار دهیم.

مواد صاف کننده ای که روی موی شما قرار دارد ممکن است موهای شما را کمی قرمز کند که در این صورت آرایشگر سالن قصر مهسا با استفاده از مواد پاک کننده تون قرمزی موی شما را خواهد گرفت؛ در نهایت پس از اتمام زمان تعیین شده موها را با آب ولرم به همراه یک شامپوی ملایم بشوئید و پس از آن موهای خود را با سشوار و اتو مو خشک بفرمایید.

صاف کردن مو با مواد طبیعی

در این قسمت میخواهیم عملیات آموزش صافی مو در مشهدرا همراه با مواد طبیعی، خانگی و در دسترسی که در آشپزخانه شما وجود داردخدمت شما معرفی و بیان کنیم.

اولین ماده طبیعی که به صاف شدن موهای شما کمک میکند روغن گرم شده زیتون، بادام و کنجد است؛ در مرحله اول روغن مورد نظر را به مدت 15 ثانیه در ماکروویو گرم کنید سپس روغنی را که گرم کرده اید به مدت 15 الی 20 روی موهای خود ماساژ دهید.

توجه داشته باشید که موها را طوری شانه بزنید که روغن در تمام نقاط مویتان پخش شود سپس موهایتان را با یک حوله گرم و مرطوب به مدت 30 دقیقه بپوشانید؛ در نهایت موهایتان را با یک شامپو ملایم بشوئید و سپس خشک کنید.

آموزش صاف کردن مو در مشهد

دومین ماده طبیعی صاف کننده ای که در رابطه با آموزش صافی مو در مشهد به شما معرفی خواهیم کرد شیر نارگیل است؛ این ماده علاوه بر خاصیت های ضد باکتریالی، ضد قارچی و ضد ویروسی به درخشندگی و زیبایی موهای شما بسیار کمک میکند.

طریقه استفاده از این ماده به این گونه است که ابتدا یک فنجان شیر نارگیل را با یک عدد لیمو ترش درون یک بطری مخلوط کنید؛ بعد از این که بطری شیشه ای برای چند ساعت در یخچال مانده آن را از یخچال دربیاورید و آن لایه کرمی رنگی که روی آن تشکیل شده است را روی موهای خود بمالید.

در مجموع با توجه به مطالب و راهکارهای طبیعی و شیمیایی که درباره آموزش صافی مو در مشهدگفتیم شما میتوانید در سالن قصر زیبایی مهسا موهای خود را در بهترین حالت صاف و کراتینه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *